Консультации по финансовым вопросам

(044) 537-18-19

С ПН по ПТ, с 10 до 18

Заказать обратный звонок
← Все мероприятия

Doing Business in Hungary

Дата: 14.05.2015

Город: Киев

Тип: Конференция

Место проведения: отель «Hilton Kyiv», зал «Dallas», бул. Т.Шевченка, 30

Организатор: A7 CONFERENCES

Знижка для клієнтів AFS: 15%

 

14 травня 2015 року у готелі «Hilton Kyiv» під патронатом Посла Угорщини, за підтримки Міністерства зовнішньої економіки та іноземних справ Угорщини та Угорського національного бюро з інвестицій (HIPA) відбудеться конференція «Doing Business in Hungary» («Ведення бізнесу в Угорщині»), яка надасть українським експортерам та інвесторам унікальну можливість отримати повну інформацію щодо інвестиційного клімату одного з членів ЄС – Угорщини, а також безпосередньо поспілкуватися з представниками державних органів влади та організацій цієї країни.

 

Експертами Форуму стануть:

  • Ерно Кешкень — Посол Угорщини в Україні
  • Олександр Боровик — Перший заступник Міністра, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
  • Роберт Бодоч — Віце-президент Угорського національного бюро з інвестицій (HIPA)
  • Петра Пана — Заступник Держсекретаря з питань зовнішньоекономічної дипломатії Угорщини
  • Ласло Пеоц — Співзасновник, Invest in Hungary
  • Роберт Сій — Співзасновник, Invest in Hungary

Серед основних особливостей ведення бізнесу в Угорщині слід відзначити: членство в ЄС з 2004 року, виняткові інфраструктурні зв'язки з усією Центральною Європою; доступ до ринку розміром 500 млн чоловік; зворотні і грантові дотації від ЄС та угорського уряду; можливість розпочати бізнес протягом 4 днів; податкові стимули для інвестицій, що перевищують 10 мільйонів євро, з боку уряду; більше 200 розвинених технопарків; процентна річна ставка за кредитами в євро - 2,5%.

 

Завдяки підтримки міжнародних партнерів, участь у конференції для топ-менеджменту українських компаній-інвесторів, а також експортерів, що планують відкрити своє виробництво на території країни-члена ЄС, є безкоштовною (після підтвердження). Реєстрація відкрита до 13 травня на сайті: a7conf.com/hungary

Організатор конференції – A7 CONFERENCES, Генеральний партнер – проект «Invest in Hungary», Офіційний перевізник – компанія Wizz Air, Інтерфакс-Україна - Генеральний інформаційний партнер події, медіа-партнер – Апостроф, інформаційний партнер – Європейська Бізнес Асоціація в Україні, захід проходить за підтримки Американської торгівельної палати в Україні.

Робочі мови: українська, російська та угорська (синхронний переклад).

 

Для додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Тетяною Лугановою, тел. +38 044 227 27 77, +38 063 118 25 26, tatyana@a7conf.com.

З питань акредитації ЗМІ, будь ласка, зв’яжіться з Наталією Шерекіною, тел. +38 044 227 27 77, +38 097 501 18 65, natalya@a7-group.com

 

Для клієнтів AFS – 15% знижка (промо-код AFS 15).

 

Отзывы клиентов


Виктор Литвиненко
бизнесмен,


Молодцы, мне очень понравился подход Aston FS к действительно нужной потребности.
"Разложили по полочка&quo...
Евгений Тимохин
частный предприниматель.,


О курсе
Благодарю за проведенный курс! Получил много полезной информации, которая была изложена системно и подроб...
Добавить отзывВсе отзывы